ПРО КЛІНІКУ SKIN & HEALTH

Чим ми займаємось та як ми працюємо ?

Ми пропонуємо повний спектр медичної дерматологічної допомоги як для загальних так і для рідкісних проблем шкіри, волосся, нігтів та слизових оболонок.

Ми, як сертифіковані спеціалісти, постійно займаємся удосконаленням своїх знань і навиків як в Україні так і за кордоном і застосовуємо їх в роботі.

Для досягнення кращих результатів в лікуванні пацієнтів, ми впроваджуємо досвід наших зарубіжних колег, починаючи від електронного документообігу, сучасних апаратних діагностичних та лікувальних маніпуляцій до реального подальшого спостереження, рекомендацій щодо корекції способу життя, харчування з метою профілактики рецидивів захворювання.

При потребі, для вирішення Ваших проблем, ми залучаємо суміжних спеціалістів, а також закордонних консультантів.

Чому варто обрати саме нас?

Якісне та професійне лікування не принесе шкоди здоровю. Не економте на цьому!

що ми лікуємо?

У нас широкий спектр послуг, а лікарі мають великий досвід у лікуванні всіх дерматологічних проблем

image
Псоріаз

Це аутоімунне захворювання, яке проявляється появою припіднятих, червоних, лускатих плям чи бляшок на шкірі. Вони можуть з’являтись на будь-якій ділянці шкіри – від обличчя, шкіри повік і вушних раковин до шкіри складок, статевих органів і нігтів. У частини хворих може бути діагностований псоріатичний артрит. Псоріаз може бути асоційований із цукровим діабетом, хворобами серця, психологічними розладами. Доки остаточні причини виникнення псоріазу не виявленні, можемо лиш говорити про певну спадкову схильність разом з тригерами зовнішнього середовища ( психоемоційні стреси, хронічні інфекції, прийом певних медикаментів). Псоріаз не можливо повністю вилікувати, зате можна успішно контролювати прояви хвороби. В залежності від стадії та важкості захворювання, віку, локалізації висипань, супутніх хвороб лікування може бути : зовнішнє ( кератолітики, емолієнти, кортикостероїди і нестероїдні препарати), фототерапія (в тому числі селективна фототерапія вузького спектру), системна терапія, прийом імунобіологічних препаратів та найновіших препаратів із групи «малих молекул».

image
Хвороби волосся та нігтів

Це широкий спектр станів, що супроводжуються випадінням і стоншенням волосся (дифузним чи вогнищевим, з рубцюванням, запаленням шкіри волосистої частини шкіри чи без нього), порідінням волосся по чоловічому чи жіночому типу, гірсутизмом, чи генетичними аномаліями стержня волосини. Лікування дуже різниться і залежить від причини цих захворювань. Наприклад протигрибкова терапія при мікозах шкіри чи корекція роботи щитоподібної залози при гіпотиреозі.

image
Дерматити (екзема)

Є багато типів дерматитів, включаючи контактний, себорейний, атопічний, монет подібний (нумулярний), дисгідротичний. При цьому виді запалення шкіри з’являється набряк, почервоніння, часом мокнуття, свербіж чи печіння ураженої ділянки шкіри. Вважаєтья, що в основі захворювання лежить надмірна відповідь імунної системи на якийсь подразник. Лікування включає усунення причини дерматиту, догляд за шкірою, зовнішнє лікування кортикостероїдними чи не стероїдними кремами чи мазями, а також прийом всередину седативних, протиалергічних препаратів різних груп, хіміотерапевтичних та новітніх імунобіологічних препаратів. Безпечним методом лікування є фототерапія.

image
Пухлини шкіри

Прикладом поширених доброякісних пухлин шкіри можуть бути вірусні бородавки, себорейні кератоми, фібропапіломи, чи пігментні невуси («родимки»). Часто ці утвори не потребують лікування з міркувань безпеки, але можуть бути видаленими через свої розміри чи незручне розташування на шкірі. Використовуються різноманітні методи видалення : кріодеструкція, електродеструкція та кюретаж, зрізаюче чи ексцизійне видалення. Завданням дерматолога є відрізнити доброякісні пухлини шкіри від злоякісних, які можуть бути життєво небезпечними. В цьому фахівцям допомагає метод дерматоскопії. Серед найпоширеніших злоякісних пухлин шкіри є базальноклітиннна карцинома, плоскоклітинна карцинома та меланома. В усіх сумнівних випадках проводиться діагностичне видалення з подальшою патологогістологічною експертизою. При всіх сучасних новітніх розробках в галузі онкології, вчасне виявлення та адекватне видалення злоякісних новоутворів шкіри залишаються найкращим способом врятувати пацієнта чи продовжити його життя.

image
Вітіліго

Це набуте хронічне захворювання, для якого характерним є поява плям з повною відсутністю пігментації шкіри. Зустрічається вітіліго приблизно в 1% населення одинаково у представників різних статей. У 20% випадків захворювання носить сімейний характер і починається переважно до 30-річного віку. Білі плями звичайно розташовуються симетрично навколо природних отворів (рота, очей, носа, аногенітальної ділянки), на розгинальних поверхнях кінцівок, у складках.

image
Акне, рожеві вугрі, навколоротовий дерматит

Акне (звичайні вугрі) – це запальне захворювання сальних залоз, яке виникає на обличчі та тулубі переважно в період статевого дозрівання. Рожеві вугрі – це хронічне захворювання сальних залоз і волосяних фолікулів у поєднанні з підвищеною чутливістю капілярів дерми до тепла Страждають люди 30-50-річного віку, перважно жінки. Спочатку спостерігаються «приливи», пізніше з»являються телеангіектазії (судинні зірочки). Навколоротовий дерматит – хронічне захворювання шкіри обличчя, яке спостерігається в основному в молодих жінок та локалізується на шкірі навколоротової, а часом – навколоорбітальної ділянок.

image
Мікози

Мікози – ураження гладкої шкіри волосистої частини голови або нігтів, викликане різними видами грибків. - Оніхомікози – ураження нігтів рук і ніг грибковою інфекцією. - Мікози гладкої шкіри та волосистої частини голови - Кандидози шкіри та слизових облонок – захворювання викликані грибками роду Candida. - Висівковидний або різнокольоровий лишай – захворювання, викликане грибками Pityrosporum ovale, характеризується появою на шиї, тулубі, кінцівках плям світло-коричневого, блідо-рожевого або білого кольорів

image
Бактеріальні та вірусні інфекції шкіри

Імпетиго (стрептодермія) – бактеріальне захворювання шкіри, яке частіше спостерігається у дітей і характеризується появою ерозій та виразок, вкритих жовтими кірочками. Фурункул – гостре гнійне захворювання волосяного фолікула та оточуючих тканин, яке характеризується появою болючого, гарячого на дотик, червоного вузла на шкірі. Хвороба Лайма (кліщовий бореліоз) – захворювання, яке переноситься через укуси кліщів та характеризується появою на шкірі в місці укусу хронічної мігруючої еритеми, а пізніше – ураженням суглобів, нервової системи і серця. Герпес – широко розповсюджена вірусна інфекція, яка уражує шкіру та слизові оболонки та викликана вірусом простого герпесу. Проявляється згрупованами везикулами ( міхурцями) на гіперемованому фоні. Оперізуючий герпес – захворювання викликане реактивацією вірусу Varicella zoster ( в дитинстві викликає вітряну віспу), характеризується появою одностороннього болю, через короткий час після якого з»являються герпетичні висипання.

запитання які цікавлять наших пацієнтів

Вірно проконсультувати пацієнта - забезпечити йому спокійне та надійне лікування

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

Зручне місце розташування зробить це питання простим.